درباره ما

من در دوران مدرسه یه دانش آموز خیلی متوسط بودم و معمولا دلیل اینکه نمرات خیلی بالا نمی گرفتم رو به گردن معلمین مینداختم و می گفتم اونا خوب درس نمی دن.

یه روز با خواهر و برادر بزرگترم درد دل می کردیم من از مدرسه ومعلمها مون گلایه میکردم . اتفاقا یکی از جزوه هام تو دستم بود. من باز هم معلم رو مقصر خطاب کردم . داشتم ادامه می دادم که برادرم جزوه من رو یه نگاه کلی انداخت و گفت : این که عالی توضیح داده ….و از اونجا بود که من بیشتر تمرکز روی خودم کردم . فهمیدم مشکل یه چیز دیگه اس ….

مشکل این بود که من سر کلاس تمرکز به درس نداشتم و حتی بعضی وقتا تو خونه هم  این مشکل رو داشتم. ( این یکی از مهم ترین دلایلیه که الان اقدام به راه اندازی دهکده آموزش کردم. )

بعدها متوجه شدم ریاضی رو خیلی بهتر یاد می گیرم و به نحوی که از همون موقع به دانش آموزان سال پایینی خیلی راحت درس می دم . 

بزرگتر شدم در دوران دبیرستان به کلاس زبان رفتم و تا تافل ادامه دادم .خیلی خوب مکالمه زبان رو یاد گرفتم.

در دوران دانشگاه و بعد از اون چند سال به طور رسمی ریاضی درس می دادم ولی نکته مهم و جالب برای من این بود که ریاضی پایه ای که الان در پایه های هفتم تا نهم تدریس میشه چقدر مهمه و خیلی در آینده تحصیلی و شغلی ما می تونه موثر باشه .

به همین دلیل تصمیم گرفتم یه چیزی از خودم به یادگار بگذارم که اولا موقع انجام دادنش خودم لذت ببرم و ازش خسته نشم؛ ثانیا به درد مردم بخوره .

شما میتونید مطالب درسی رو مطابق کتاب درسی کشور عزیزمون ایران ؛ با ما پیش بیائین و ریاضی تون رو واقعا بیمه کنین .

موضوع مهم : روند تدریس کتاب درسیه چون من اعتقاد دارم همیشه بهترین منبع درسی کتاب درسیه در مراحل بعد میتونین برای تمرین بیشتر کتابهای دیگه رو هم بخونین. البته در آینده نه چندان دور اونا رو هم با هم تجربه خواهیم کرد.

یادتون نره ریاضی از بقیه درسا آسونتره چون اگه خوب یادبگیرید فراموش نمی کنین یا حداقل دیرتر فراموش تون میشه.

 

آدرس کانال تلگرام : dehkadehamoozesh@

 

ایمیل جهت ارتباط با ما : info@dehkadehamoozesh.ir