0   سبد خرید
 ورود  ثبت نام

دوره آموزشی ریاضی نهم فصل 5


  مدرس : صمد یعقوب زاده
post

به نام خدای مهربان

عبارات جبری ، تجزیه و اتحادها  نوعی بازی جذاب هستند.

وقتی که خوب به صورت مسئله ها نگاه می کنیم متوجه می شویم که...

 

طراح سوال بیشتر قصد آزمودن زیرکی ما را دارد.

چون مطالب آنقدر سخت و پیچیده نیستند، فقط ظاهرشان تغییر کرده است.

به همین دلیل من معتقدم عبارات جبری ، تجزیه و اتحادها  نوعی بازی جذاب هستند .

البته  شما دو راه دارید هم میتوانید مانند من به موضوع نگاه کنید و هم می توانید آنها را نوعی مسائل  پیچیده و خسته کننده پیدا کنید ولی پیشنهاد می کنم یک بار مثل من  و به روشی که من به مسائل نگاه می کنم، عمل کنید. آنوقت قول می دهم که دیگر حتی برای یک بار حاضر به تغییر این روش نخواهید شد. پس ابتدا به روش زیر ریاضی را یاد بگیریم و برای حل مسائل به جنبه بازی آن نگاه کنیم و در واقع با اندکی زیرکی فکر طراح را بخوانیم. 

آیا باید اتحاد ها را در ریاضی نهم حفظ کنیم یا یاد بگیریم....

اتحادها ، تجزیه و عبارات جبری از مفاهیم مهم ریاضی و جبر هستند که باید یک بار یاد بگیریم و سپس با انجام چند تمرین کاربردی ( و خود به خود) حفظ می شویم.

نکته جالبش اینجاست که وقتی خوب بفهمید، حفظ کردن آن نیاز به تلاش ندارد و به صورت خودکار انجام می شود.

 فصل ۵ ریاضی نهم نیز مانند سایر آموزش های ریاضی دهکده آموزش ابتدا کل کتاب (به صورت خط به خط) تدریس و توضیحات کامل داده شده است و سپس در بخش جمع بندی نکات کتاب به صورت فشرده ولی کاملتر تدریس و مثال هایی (از ابتدایی تا حرفه ای) جهت تثبیت فهم دانش آموزان حل شده است .

در بخش پایانی جمع بندی سوالات تکمیلی شامل نمونه سوالات و تست های آزمون های سنوات گذشته حل و توضیح داده شده است.  با تماشای این فیلم ها و تمرین مجدد آنها دانش آموز به سطحی می رسد که خودش بتواند آن فصل را تدریس کند. 

 

حال سوالی که مطرح می شود این است که چرا باید از محصولات سایت دهکده آموزش استفاده کنیم و اصلا چرا باید به تعالیم آقای یعقوب زاده اعتماد کنیم.

 

جواب این سوال را از زبان خودشان (استاد صمد یعقوب زاده) بشنویم:

علاقه بسیار زیاد من به مباحث جبر رو ریاضی از دوران نوجوانی و از زمانی آغازی شد که جبر را مانند یک نوع بازی مفرح دیدم و آنقدر از تمرین های آن لذت می بردم که برای من سرگرمی جالبی شد.

مسائل ریاضی به خصوص جبر و عبارات جبری به قدری سرگرم کننده بود که بعد از حل آنها مدتی به نوشته هایم نگاه می کردم و لذت می بردم . از همان دوران تجسم می کردم که به دوستانم مسائل به ظاهر مشکل را توضیح می دادم و از نوشتن زیبا و توضیح دقیق و ساده ام همه لذت می کنند.

 نوشتن زیبای ریاضی کمک بسیار زیادی به فهم آن می کند و توضیح گام به گام آن فهم آن را آسان می کند.   

بهتر است قبل از پذیرفتن این صحبت ها به صفحه سایت دهکده آموزش مراجعه ، از فایل های رایگان ما استفاده نموده و روش تدریس ما را که مطابق با جدیدترین و البته قوی ترین متد "اصول و فنون صحیح یادگیری" و "روش های صحیح آموزش" طراحی شده است مشاهده نمائید.

 وقتی آموزش ها از روش های صحیح و علمی بهره مند باشند، در واقع دانشجو یا پذیرنده به طور خودکار به ادامه یادگیری، هدایت می شود. و در واقع نیازی به تلاش استاد برای ترغیب دانش آموز  یا اصرار و نگرانی والدین جهت مجبور ساختن فرزند به مطالعه از بین می رود.

  

هیچ رازی در کار نیست. تمام روش ما  تکرار  است .

ولی روش زیرکانه استاد است که دانش آموز را به بحث و تمرین دعوت می نماید.

 طراحی این تکرار می بایست، نه تنها خسته نباشد بلکه اشتیاق نیز ایجاد کند.

هم اکنون ریاضی پایه نهم قابل اراِئه می باشد. لذا از شما خانواده محترم دعوت می شود ابتدا فصل یک ریاضی نهم را که شامل توضیح خط به خط کتاب ( حل مثال ها ، فعالیت ها، تمرینها و در یک کلمه کل کتاب) و فایل جمع بندی که شامل توضیح مجدد و کامل دروس فصل یک و مطالب تکمیلی حل تمرینات، نمونه سوالات فراوان می باشد را به رایگان تماشا و در صورت تمایل فصول بعدی را تهیه فرمائید. (زیرا تمام فصول به همین روش تدریس شده اند)

از اینکه زمان ارزشمند خود را در اختیار ما قرار داده و این متن را مطالعه فرمودید متشکرم و مطمئنم از تهیه این محصول راضی خواهید بود. پس همین الان اقدام به تهیه فصل ۵ شوید.
کاربر گرامی، برای دانلود فایل های این دوره نیاز به خرید دوره می باشد. لطفا در صورت نیاز به دوره این دوره را به صورت قانونی از سایت ما تهیه فرمایید.
 • 1 درس اول ( کتاب)
 • 2 درس دوم ( کتاب)
 • 3 درس سوم ( کتاب)
 • 4 درس چهارم ( کتاب)
 • 5 درس پنجم ( کتاب)
 • 6 درس ششم ( کتاب)
 • 7 درس اول (جمع بندی)
 • 8 درس دوم (جمع بندی)
 • 9 درس سوم (جمع بندی)
 • 10 درس چهارم (جمع بندی)
 • 11 درس پنجم (جمع بندی)

مدرس: صمد یعقوب زاده


وضعیت دوره: در حال برگزاری


سطح دوره: پیشرفته


لینک اشتراک گذاری : Dehkadehamoozesh.ir/c/67374


زمان دوره : 06:28:35


هزینه شرکت در دوره: 32,000 تومان
ثبت نام در دوره

نظرات کاربران


برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود در سایت شوید