0   سبد خرید
 ورود  ثبت نام

دوره ریاضی نهم فصل 2


  مدرس : صمد یعقوب زاده
post

به نام خدای مهربان... 

آیا شما هم دوست دارید که سطح دانش ریاضی تون رو خیلی بالا ببرید؟

اگر شما هم مایلید که  ریاضی تون خیلی خوب بشه اول باید بدونید تو کدوم سطح هستید. 
عالی متوسط  ضعیف

صرف نظر از نمره ، به نظر من اکثر ما در دو طیف عالی یا ضعیف مباحث ریاضی  متوجه می شویم .  (البته بعضی ها فکر می کنند که متوسط هستند ولی در واقع عالی هستند، فقط تمرین کمی دارند یا اینکه به اون سطح قانع شده اند)
ولی نکته خیلی خیلی جذاب موضوع اینه که حتی ضعیف تر ها هم می توانند به سطح عالی ارتقا بیابند.
اگه شما هم این موضوع براتون مهمه و دوست دارید سطح تون رو هر روز بالاتر ببرید، ادامه متن رو به دقت مطالعه کنید. 
برای این ادعا هم دلیل علمی دارم که در ادامه توضیح مختصری خواهم داد. 
زیاد حوصله تون رو سر نمی برم . سریع می رم سر اصل مطلب . فقط این نوید رو به شما بدم که قراره خیلی تغییرات تو شما ها ایجاد بشه .
حتی اگه تا امروز از ریاضی متنفر بودید، باز هم می تونید از این به بعد به نمره خیلی بالا فکر کنید.
 خداوند سیستم مغزی ما را طوری آفریده است که از دو نیمکره چپ و راست  تشکیل شده است و هر کدام مسئولیت یادگیری نوع خاصی از علوم را دارند.  مثلا کسانی که نیمکره راست مغز قوی تر دارند  خلاق، آزاداندیش،  مایل به اندیشیدن در قالب تصاویر هستند  و نیم کره چپی ها  محاسبه گر ، منطقی و مایل به کشف جزئیات. 
ولی عجله نکنید،... هیچ کدام بر دیگری ارجح نیست.
 آمار ها نشان داده که انسانهای خیلی موفق از هر دو نیکمره مغزشان به خوبی و به یک اندازه استفاده می کنند و هر دو قسمت مغز برای رشد و موفقیت لازمه.
 تاکید می کنم برای موفقیت تقویت هر دو نیمکره مغز ضروری است. 
تا حالا متوجه شدید که منظور من اینه که میشه نیمکره های مغز را تقویت کرد . اما چگونه؟ خب چند خط انتهایی کاملا موضوع را برای شما شفاف می کند. 
  تکرار . بله درست متوجه شدید تکرار... تکرار هر موضوعی باعث تقویت شما در آن موضوع خاص می شود. ولی  همین موضوع ساده یعنی تکرار روش ساده ای دارد که بیشتر مردم با آن آشنا نیستند و  با انجام دادن آن اولا در زمان شما خیلی صرفه جویی می شود ، ثانیا خیلی زیاد در آن موضوع متبحر شوید. 
اینکه روش تکرار چگونه است در این مقال نمی گنجد، و حتما در فرصت مناسب به این موضوع خواهیم پرداخت . چون خیلی مهم است. 
ولی موضوع فعلی ما دوره ای است که به لطف خدا امروز قادر به ارائه آن شدیم و اساس یادگیری یعنی تکرار رو تو اون پیاده کردیم.
 به نظر من با روش تدریس ارائه شده همه می توانند به سطح خیلی خوبی از فهم ریاضی برسند ولی به شرطی که خودشان به این موضوع تمایل نشان دهند و از صمیم قلب آن را بخواهند. 
در این دوره چنان مطالب را باز کرده ایم که اگر کسی از خودش مقاومت نشان نده و به مغز خود اجازه پذیرش بده ،  و با  کمی هم انجام تمرین    ، حتما تغییرات رو می بینه .
 البته تغییرات یک شبه انجام نخواهد شد و قطعا به خود شما هم بستگی داره ولی ما کار را برای شما آسان کرده ایم . و بیشتر کار شما تماشای با دقت فیلمها است.
این دوره گارانتی داره... 
با وجویکه فصل یک برای تمام پایه ها رایگان است و با تماشای فصل یک رایگان متوجه روش تدریس و کیفیت کار ما می شوید   ولی باز هم مابقی دوره ما دارای گارانتی است ...
شرایط استفاده از گارانتی به این صورته که بعد از خرید فصل دو ۴۸ ساعت زمان دارید تا کلیات موضوع را ببینید. 
قیمت هر فصل :
نکته مهمی که تصمیم گیری برای ما مشکل بود برآورد قیمت هر فصل از دوره بود . چون زمان و انرژی زیادی برای ارائه هر چه مطلوبتر این دروس و تمارین، صرف شده است. 
اگر میخواستیم قیمت معلم خصوصی رو لحاظ کنیم، قیمت هر فصل سر به فلاک می کشید . 
فصل ۲ حدود ۷ ساعت تدریس آنلاینه که بصورت فیلم هایی با کیفیت بالا و حجم کم تهیه شده.  خط به خط کتاب درس داده شده و یه بخشی با عنوان جمع بندی که از افتخارات ما هست تهیه و در اختیار شما قرار داده شده (شامل جمع بندی  درس و حل گام به گام سوالات) که تسلط شما رو به مطالب همون درس بیشتر میکنه، طوری که بعد از اتمام این دوره خودتون می تونید ریاضی نهم رو تدریس کنید
  قیمت هر فصل را به طور مجزا مبلغ ۴۸ هزار تومان قرار دادیم تا همه بتوانند از این فرصت استفاده کنند. 
ضمنا خبر خوبی دیگری که برای شما داریم این است که تخفیف ۴۰ درصدی تا دو هفته دیگر در نظر گرفته ایم و این به دلیل شروع فعالیت رسمی دهکده آموزش است. 
همچنین کابران ما هزینه اینترنت شان ۵۰ درصد یعنی نصف سایرین است . 
 با توجه به شرایط بالا هیچگونه ریسکی برای شما باقی نمانده است و با خیال راحت می توانید این محصول جذاب را تهیه و پایه ریاضی خودتون رو تقویت کنید. البته توصیه می کنم قبل از تهیه فصل دو حتما فصل یک را که به صورت کاملا رایگان است تماشا کنید تا اطمینان خاطر داشته باشید.....
کاربر گرامی، برای دانلود فایل های این دوره نیاز به خرید دوره می باشد. لطفا در صورت نیاز به دوره این دوره را به صورت قانونی از سایت ما تهیه فرمایید.
  • 1 درس اول ( کتاب)
  • 2 درس دوم ( کتاب)
  • 3 درس سوم ( کتاب)
  • 4 درس اول ( جمع بندی)
  • 5 درس دوم ( جمع بندی)
  • 6 درس سوم ( جمع بندی)
  • 7 درس چهارم ( جمع بندی)
  • 8 درس پنجم ( جمع بندی)
  • 9 درس ششم ( جمع بندی)

نظرات کاربران


برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود در سایت شوید