0   سبد خرید

  ورود   /   ثبت نام

قوانین و مقررات تدریس آنلاین


دبیر گرامی سلام

بسیار خرسندیم، که میزبان شمائیم.

 از ابتدای تاسیس دهکده آموزش یعنی سال 97، که تصمیم گرفتم درس ریاضی  را بصورت آنلاین تدریس کنم - و پایه های هفتم تا نهم را برای شروع مناسب دیدم- از خود سوالی پرسیدم که پاسخ به این سوال باعث شد، قوانین و مقرراتی که در ادامه مطالعه می نمائید، وضع شود.

آن سوال این بود که دانش آموزان چرا باید به من اعتماد کنند و بابت محصول من پول پرداخت کنند؟

از کجا بدانیم، از کیفیت کار رضایت دارند؟ و اگر خودم جای مشتری باشم، در چه صورت حاضر به خرید محصول آموزشی هستم؟

پاسخ ساده این بود که فصل اول هر درس به صورت رایگان ارائه شود، و در صورت رضایت مشتری از نوع تدریس خریداری نماید . ضمنا پس از خرید محصول، امکان عودت و استرداد وجه وجود ندارشته باشد.

 از طرفی هنگام اخذ مجوز اینماد نیز کارشناسان اداره مربوطه با این روش موافقت نمودند.

 

لذا در صورت رضایت و قبول شرایط ذیل، افتخار خواهیم داشت، دوستان و همکاران جدیدی چون شما داشته باشیم. قوانین و مقررات بدین شرح است:

 

1- ارائه فصل اول از درس رایگان خواهد بود.

2- علاوه بر اینکه مطالب کتاب خط به خط تدریس می شوند ، ارائه و حل نمونه سوالات مختلف، از ارکان اساسی تدریس و یادگیری در دهکده آموزش است.

3- پشتیبانی دانش آموزان به روش ابداعی مدرس. ( مثلا مدرس می تواند بنا به صلاحدید خود، سوالات مشابه را یک بار در کانال تلگرامی دهکده آموزش، منتشر نماید، یا تک به تک سوالات را خصوصی پاسخ دهد، یا به دوره خود اضافه نماید)

 نحوه اطلاع از سوالات دانش آموزان : در صفحه کاربری مدرسین سوالات به صورت "نوتیفیکیشن" اطلاع رسانی خواهد شد.

4 - سهم مدرس 65 درصد از فروش خواهد بود.

5- برای انتقال مبلغ کیف پول به شماره شبا معلم،  48 ساعت زمان نیاز داریم. برای این منظور لازم است، مدرس بر روی گزینه تسویه کلیک نماید. برای اطلاع بیشتر از ساز و کار سیستم، به راهنمای پنل معلم چیست؟ مراجعه نمائید.

5- مابقی  35 درصد، سهم دهکده آموزش می باشد.

6- لوگو دهکده آموزش بر روی فیلم های شما درج و فقط از طریق سایت دهکده آموزش به فروش خواهد رسید.

7- محصولاتی که در درگاه ما ارائه می نمائید، در هیچ سایت یا کانال تلگرام یا موارد مشابه دیگر عرضه نشود.

8- اساتید در ابتدا یا انتهای فیلم ها می توانند نام و نام خانوادگی خود را بسیار شفاف اعلام نمایند و از اعتبار سایت استفاده نماید.

9- فیلم و صدا باید واضح و با کیفیت بالا تهیه شوند.

10- از تکنیک های اثربخش  ارتقاء فروش،  حراج است. بنابراین در زمان های فروش ویژه تمامی محصولات با تخفیف به فروش خواهند رسید. متاسفانه در این خصوص در اکثر مواقع مجالی برای اطلاع رسانی یا نظر سنجی با دبیران محترم وجود نخواهد داشت. (حراج های اصلی دو یا سه بار در هر سال تحصیلی و هر کدام به مدت 10 الی 14 روز خواهد بود.)

11- در صورتی که به هر دلیلی استادان گرامی مایل به قطع همکاری با مجموعه باشند، توسط ایمیل یا در حساب کاربری خود موضوع را مطرح و طی یک ماه، دهکده آموزش موظف به توقف فروش محصولات وی خواهد بود. شایان ذکر است ارائه خدمات، مشمول مشتریانی که محصول مورد نظر را خریداری نموده اند، نمی شود.

 در سایر موارد خاص قطعا از نظرات ارزشمندتان بهره مند خواهیم برد.

با امید توفیق روزافزون

مدیر دهکده آموزش